Почетна / Телевизија / Емисијата „Политико“ од петок само на радио

Емисијата „Политико“ од петок само на радио

 

Емисијата „Политико“ којашто до неодамна се емитуваше на Наша ТВ, од петок ќе се емитува на радио Канал 77. Прв гостин на домаќинот Саше Ивановски ќе му биде поранешниот премиер Љубчо Георгиевски. Емисијата ќе се емитува по вестите во 17 часот.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Арсова: Сител работи во интерес на здравјето на своите вработени

Уредничката на информативната програма на Сител – Славица Арсова, утрово преку фб статус апелираше да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!