Почетна / Телевизија / Емисијата „Политико“ од петок само на радио

Емисијата „Политико“ од петок само на радио

 

Емисијата „Политико“ којашто до неодамна се емитуваше на Наша ТВ, од петок ќе се емитува на радио Канал 77. Прв гостин на домаќинот Саше Ивановски ќе му биде поранешниот премиер Љубчо Георгиевски. Емисијата ќе се емитува по вестите во 17 часот.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!