Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Елена им ги затвори устите на новинарите, ете го сопругот, а и бурмата!

Елена им ги затвори устите на новинарите, ете го сопругот, а и бурмата!

 

Неодамна медиумите од регионот пишуваа дека нашата позната пејачка и учесничка во моментално најпопуларното шоу „Твоето лице звучи познато“, Елена Ристеска, го крие својот сопруг, па таа се обиде да демантира.

 

Во една позната српска емисија Елена ги демантираше сите гласини.

– Еве ја бурмата, а тука е и сопругот, изјавила Елена, а гледачите имаа прилика да видат како изгледа таинствениот сопруг на младата пејачка. Елена во следната емисија од шоуто ТЛЗП ќе ја видиме во улога на Џеси Џеј.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!