Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од ден среда 19.11.2014

Најдобрите македонски твитови од ден среда 19.11.2014

 

Најдобрите твитови од 19.11.2014  

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!