Почетна / МК Сцена / Деца на познатите | Каков татко е Тони Михајловски?

Деца на познатите | Каков татко е Тони Михајловски?

 

Екипата на магазинот „Extra Exclusive“ во редовната рубрика Децата на познатите разговараше со Александар Михајловски, синот на Тони Михајловски. Ги видовме заедно во рекламите на операторот Вип, но каков татко е Тони приватно? Дознајте во продолжение.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Откажан „Мозаик“, парите за карти може да ги рефундирате

Организаторот на МОЗАИК фестивал заедно со артистите на настанот одлучи да го одложи концертот во …

error: Содржината е заштитена!