Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Стефани во нова љубовна авантура, овојпат со Ѓорѓе

Видео | Стефани во нова љубовна авантура, овојпат со Ѓорѓе

 

Стефани во врска со нов станар од куќата

 

 

Влегувањето на мајка и’ во шоуто не ја спречи Стефани од “Големиот брат” да продолжи со нејзините лудувања во куќата. Тоа што мајка и спие во иста соба со неа не ја поколеба Стефани да разменува нежности со Ѓорѓе. Овие денови Ѓорге постојано и се наметнува и ја бакнува, а тоа очигледно не и пречи на Стефани, па реши бакнежите да ги продолжи и во креветот.

Во следното видео, погледнете што се случуваше вчеравечер, а што ќе се случува вечерва, останува да видиме на Сител. Светското реално шоу “Големиот брат” влезе во последниот месец на емитување.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!