Почетна / Телевизија / Видео | „Оп будала, будала, Драгане будала, будала, се извинувам“

Видео | „Оп будала, будала, Драгане будала, будала, се извинувам“

 

Од уште еден од низата бисери во емисијата „Среќни коцки“ што се емитува на Алфа телевизија. Драган Вучиќ самиот себеси се нарече будала кога наместо кутијата со број 4 ја отвори онаа со број 8.

 

 

 

Видео: Влез Портал

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!