Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Кога Венди беше нормална…

Видео | Кога Венди беше нормална…

 

 

Првиот настап на Венди бил во 1991. година кога станала водителка, а дури потоа пејачка. Во видеото во прилог ке видите колку Венди не личи на себе, а и говорот и е нормален. Ја „изело“ времето Венди.

 

Првиот настап на Венди бил во 1991. година кога станала водителка, а дури потоа пејачка. Во видеото во прилог ке видите колку Венди не личи на себе, а и говорот и е нормален. Ја „изело“ времето Венди.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!