Почетна / МК Сцена / Видео | Дознајте што значи „Раке пуке-раке шлаке“

Видео | Дознајте што значи „Раке пуке-раке шлаке“

 

Сите наоколу пеат „Раке пуке-раке шлаке“, но дали знаевте што всушност значи тоа? Новинарите од забавната емисија „24 Ексклузив“ го објаснија тоа мошне детално. Мистеријата е откриена, „Раке пуке-раке шлаке“ е дијаспорски сленг за кучешката поза во сексот. 

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Funk Shui во културно-едукативниот центар Лабораториум

Funk Shui ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти во Европа и на Балканот (Берлин, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!