Почетна / Серии / Вечерва на Сител стартува новиот мегахит „Сила“

Вечерва на Сител стартува новиот мегахит „Сила“

 

Од вечерва на Сител стартува новиот мегахит „Сила“

 

 

Сител телевизија од вечерва стартува нов проект, односно турска серија за која според постовите на форумџиите се верува дека ова ќе биде новиот турски мегахит. Приказната ветува и затоа им ја препорачуваме на нашите читатели. „Сила“ ја надмина гледаноста дури и на најгледаната „1001 ноќ“, а овие двајца актери станаа едни од најбараните во Турција токму благодарение на „Сила.“

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Најскапата германска серија „Вавилон Берлин“ доаѓа на Телма

Неверојатно амбициозната германска серија „Вавилон Берлин“, базирана на бестселерот на Фалкер Кучера e една од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!