Почетна / МК Сцена / Боки бил лек за „здодевниот Балкан“, Боки се враќа!

Боки бил лек за „здодевниот Балкан“, Боки се враќа!

 

Според новиот статус на официјалниот Фејсбук профил на Боки 13-ка, балканскиот шоумен се враќа во медиумите, но не за да заработи пари туку за да ги нервира оние што не го сакаат и да го излечи Балканот од здодевност.

„Медиумско враќање. Да, да, одбројувањето започнува. Да ви кажам нешто, искрено, не се враќам медиумски за да заработам пари, туку поради луѓето што ме сакаат, а и малку да ги нервирам оние останатите. Здодевно е, ништо не се случува. Јас сум лек за здодевниот Балкан!“, стои во статусот на Боки.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Слатка и дива, урбаната Луна со песна и спот за „Куш”

Таа е дива, нескротлива, таа е сензуална и секси, впечатлива, ексцентрична и со стил…Таа е …

error: Содржината е заштитена!