Почетна / МК Сцена / Алачки лута на Петрушевска поради исмевањето?

Алачки лута на Петрушевска поради исмевањето?

 

Пејачката Адријана Алачки даде свој коментар во врска со исмевањето на нејзина сметка во текот на стенд ап комедијата на Весна Петрушевска. „Не и се лутам на Весна, секој си ја работи својата работа“, изјави пејачката за Вест. Доколку сеуште не сте ја погледнале стенд ап комедијата за којашто зборуваме, сторете го тоа на овој линк.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ретро интервју со Каролина : Убавината ја чувам во душата

Ретро интервју со супербрендот Каролина објавено во дневниот весник Дневник пред 24 години. Навистина времето …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!