Почетна / Живот / Видео | Здравствените работници со апел до граѓаните на Македонија

Видео | Здравствените работници со апел до граѓаните на Македонија

Погледнете и споделете го апелот од здравствените работници кои изминативе месеци се во првите борбени редови во справувањето со пандемијата. Да ги почитуваме мерките и да им помогнеме. Да си помогнеме и себеси и на нашите најблиски.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Врвни експерти ќе споделуваат знаење на 3-тата конференција за е-трговија

На 25-ти и 26-ти ноември, по трет пат традиционално, ќе се одржи годишната конференција за …

error: Содржината е заштитена!