Премиера на МТМ секоја недела во 20.25 часот, а репризите се во понеделник во 20.30 часот, вторник во 23.15 часот, среда во 20.30 часот и петок во 20.30 часот

kumnamtm1

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска серија „Игра на судбината“ во 21 часот на Алфа

Oд сега српската серија “Вистини и лаги” ќе се емитува на Алфа од понеделник до …

error: Содржината е заштитена!