Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Корисните совети и искуства на „Моето дете“ од сега на МТВ 1

Корисните совети и искуства на „Моето дете“ од сега на МТВ 1

Воспитување, образование, забава, спорт, едукација и совети за правилен раст и развој на вашите најмили се темите на кои се зборува во тв емисијата „Моето дете“.

Забавно – едукативна емисија која е наменета за деца и родители, а во рамки на неа се опфатени повеќе сегменти од растот и развојот на најмалите. Интересни прилози и информации не дружат веќе седум сезони на Телма и ТВ 24, а од сега, емисијата ќе се емитува секоја недела во 09.30 часот на МТВ 1.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Најдобриот работник“ од Алфа на 24ка, „Живот со стил“ од 24 на Канал 5

Трансфер на две домашни емисии. “Најдобриот работник” со Катерина Тодевска Спасиќ од Алфа се сели …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!