Почетна / Забава / Викенд смеа | „Биг бос, стално е во Армани и врти ресторани“

Викенд смеа | „Биг бос, стално е во Армани и врти ресторани“

 

В и д е о :

 

 

ТВ Пакет во соработка со Gledy ви понудува малку смеа и забава за овој викенд. “Big boss” на Адријана Кеш одлично се вклопи во приказната за веселите Роми. Погледнете го видеото :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!