Почетна / ФОТО / Ја уапсија водителката Марјана Станојковска

Ја уапсија водителката Марјана Станојковска

Преубавата водителка Марјана Станојковска објави фотографија на Фејсбук со двајца полицајци, односно учесници во шоуто „Танц со Ѕвездите“ облечени во полициска униформа, меѓу кои и танчерот Илија Карадакоски.

– „Ме уапсија“, напиша лото девојката и ја објави фотографијата која е во прилог. Слатката шега е направена за време на снимањето на втората сезона од популарното шоу „Танц со Ѕвездите“.

 

Преубавата Марјана Станојковска објави фотографија на Фејсбук со двајца полицајци, односно учесници во шоуто „Танц со Ѕвездите“ облечени во полициска униформа, меѓу кои и танчерот Илија Карадакоски.

– „Ме уапсија“, напиша лото девојката и ја објави фотографијата која е во прилог. Колегијалната шега е направена за време на снимањето на втората сезона од шоуто „Танц со Ѕвездите“ што се емитува на МРТ1.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!