Почетна / Забава / Шварценегер: „Мајка ми мислеше дека сум геј“

Шварценегер: „Мајка ми мислеше дека сум геј“

 

Арнолд Шварценегер открива дека неговото семејство се сомневало оти тој е хомосексуалец додека бил во тинејџерската возраст.

 

 

Додека бил во средношколска возраст, актерот во собата имал постери од набилдани момци поради што неговата мајка помислила дека тој е геј.

„Мајка ми мислеше дека сум геј, дури побара помош од психолог оти мислеше дека сакам мажи. На психологот му рече дека мојата соба е полна со фотографии од голи мажи и го замоли да ми помогне“, изјави актерот Арнолд Шварценегер во американското talk show „60 Minutes“.

Во шоуто исто така зборуваше за тоа како татко му го тепал со каиш. Тие двајца никогаш немале добар однос.

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Модниот бренд „Елена Лука” на страниците на британскиот Vogue

Етаблираниот македонски бренд Елена Лука се најде на страниците на ноемвриското издание на престижниот магазин, …