Почетна / Забава / Шварценегер: „Мајка ми мислеше дека сум геј“

Шварценегер: „Мајка ми мислеше дека сум геј“

 

Арнолд Шварценегер открива дека неговото семејство се сомневало оти тој е хомосексуалец додека бил во тинејџерската возраст.

 

 

Додека бил во средношколска возраст, актерот во собата имал постери од набилдани момци поради што неговата мајка помислила дека тој е геј.

„Мајка ми мислеше дека сум геј, дури побара помош од психолог оти мислеше дека сакам мажи. На психологот му рече дека мојата соба е полна со фотографии од голи мажи и го замоли да ми помогне“, изјави актерот Арнолд Шварценегер во американското talk show „60 Minutes“.

Во шоуто исто така зборуваше за тоа како татко му го тепал со каиш. Тие двајца никогаш немале добар однос.

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!