Почетна / Телевизија / Целосна снимка од првото издание на „ЏИШ“

Целосна снимка од првото издание на „ЏИШ“

 

„ЏИШ“
првата емисија емитувана на 10. февруари

 

 

Доколку немавте можност да ја проследите премиерата, во прилог е комплетна снимка од првото издание на долгоочекуваното шоу на Игор Џамбазов – „ЏИШ“. Емисијата е емитувана на 10. февруари на Првиот канал на Македонската телевизија.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува мониторингот на медиумското известување за изборите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги од утре започнува со мониторинг на изборното медиумско …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!