Почетна / Забава / Хурем претерува со слабеењето, не личи на себе!

Хурем претерува со слабеењето, не личи на себе!

 

Откако беше присилена да плати пенали во износ од 20.000 евра поради вишокот килограми кои ги накачи во текот на зимските празници, популарната турска актерка Мерием Узерли ослабе повеќе од десет килограми. Мерием, за нашата публика позната како Хурем од „Величествениот“, беше упорна во својата намера да се ослободи од вишокот килограми. Меѓутоа, ситуацијата станува алармантна. Како што можете да погледнете на фотографијата Мерием претерува со вежбањето. Таа сега делува прилично слабо и повеќе не е онаа Хурем која сите ја засакавме.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!