Почетна / ФОТО / Фото | Силиконот на Сораја распрска на плажа

Фото | Силиконот на Сораја распрска на плажа

 

„Папарацо лов“ ја начека Сораја во особено провокативно издание. Нејзиниот силикон се чини како да ќе распрскал на една од плажите. Фотографиите се во прилог.

 

 

 

 

 

 

 

 | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!