Почетна / ФОТО / Фото | Повторно проѕирен аутфит на телевизија

Фото | Повторно проѕирен аутфит на телевизија

 

 

Тие проѕирни кошули многу се во мода во последно време. Сите се сеќаваме на скандалот со лекарката која својот градник го покажа пред камерите и потоа се оправдуваше дека рефлекторите биле пресилни и оти намерата не и била да го прикаже градникот кој и беше модерно комбиниран со фустанот.

 

Тие проѕирни кошули многу се во мода во последно време. Сите се сеќаваме на скандалот со лекарката која својот градник го покажа пред камерите и потоа се оправдуваше дека рефлекторите биле пресилни и оти намерата не и била да го прикаже градникот кој и беше модерно комбиниран со фустанот.

 

 

Тие телевизиски рефлектори да ти бидат многу „покварени“. Замислете и вечерва ја направија истата грешка со Весне од квизот „Само кеш“. Или можеби стилистот на оваа хостеса при здрав памет ја облече вака девојкава?

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Според Сител, оваа седмица ќе има две среди со различни температури

Мала техничка грешка во временската прогноза на телевизија Сител за малку смеа за добра ноќ. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!