Почетна / Телевизија / Фарма | Голи гради на маса наместо храна

Фарма | Голи гради на маса наместо храна

 

Јелена Голубовиќ продолжува да шокира. Овој пат режисерката, по убедување на фармерите, ги покажа голите гради и „докажа“ дека нема ништо вештачко на неа, пишува Телеграф.мк.

– „Ти одма да ставиш силикони“, дофрли Иван Маринковиќ, а режисерката не му остана должна.
– „Јас можам да ставам силикони, но ти не можеш мозок да купиш“, му возврати Јелена.

Инаку, фармерите претходно добиле задача да изберат „виновник“ за пеколната недела. Најмногу гласови доби Јелена Голубовиќ, а ниту еден не доби Един Шкориќ. Поранешниот одбојкар доби задача да ја научи режисерката како да се однесува.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!