Почетна / Сапуници / Промо фотографии од новата сезона на „Сулејман“

Промо фотографии од новата сезона на „Сулејман“

 

На интернет се појавија промо фотографии од третата сезона на хит серијата „Величествениот“ која со нетрпение се очекува во Македонија. Со оглед на тоа што дејствието во новата сезона се одвива повеќе години подоцна, ликовите се видно остарени, а ќе видите и неколку нови.

 

 

{gallery}112012/sulejman-promo{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!