Почетна / Живот / Прилепски семафор – сакаш помини, сакаш стој…

Прилепски семафор – сакаш помини, сакаш стој…

 

Прилепчани се во недоумица. Дали треба да ја поминат улицата, или да чекаат? Семафорот на една од улиците во овој македонски град навистина ги збуни пешаците. Вие што би сториле?

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Филхармонија со израелската виолончелистка Даниеле Акта

Филхармонија во четврток на 17ти септември 2020 година (20 часот) ќе одржи симфониски концерт на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!