Почетна / Живот / Почина Дуле од дуото „Дуле и Коки“

Почина Дуле од дуото „Дуле и Коки“

 

Доцна синоќа починал познатиот пејач Душан Љубисављевиќ познат како Дуле од дуото „Дуле и Коки“, јавува порталот Пресс 24 повикувајќи се на свои болнички извори.

Сеуште не се објавени информации во какви околности настапила смртта на пејачот. Подетални информации се очекуваат во текот на денот. Нека почива во мир.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Елена Лука го сака ГТЦ”, ново омилено место за мода во Скопје

Изминатата година ни покажа колку имаме потреба од љубов, поддршка и колку всушност сме биле …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!