Почетна / Живот / Почина Дуле од дуото „Дуле и Коки“

Почина Дуле од дуото „Дуле и Коки“

 

Доцна синоќа починал познатиот пејач Душан Љубисављевиќ познат како Дуле од дуото „Дуле и Коки“, јавува порталот Пресс 24 повикувајќи се на свои болнички извори.

Сеуште не се објавени информации во какви околности настапила смртта на пејачот. Подетални информации се очекуваат во текот на денот. Нека почива во мир.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Охрид SOS : Марина во Студенчишко Блато не смее да има!

Во прилог соопштение на Охрид SOS до јавноста : Претставници на Граѓанската иницијатива Охрид ЅОЅ …

error: Содржината е заштитена!