Почетна / Телевизија / Новата сезона од „Доктор Оз“ стартува денеска

Новата сезона од „Доктор Оз“ стартува денеска

 

Популарното американско шоу надсинхронизирано на македонски јазик, „Доктор Оз“, од денеска стартува со нова сезона повторно на Сител телевизија. Терминот е 16:30 часот, а денешна тема во ординацијата се примамливите производи и продукци што значат опасност за вашето здравје.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа и ОМД ќе отвораат телевизиско студио во Вашингтон

Алфа телевизија и Обединетата македонска дијаспора потпишаа меморандум за отворање на телевизиско студио во Вашингтон, …

error: Содржината е заштитена!