Почетна / Сапуници / Не пропуштајте го финалето на „Бурни времиња“

Не пропуштајте го финалето на „Бурни времиња“

 

„БУРНИ ВРЕМИЊА“
крај на сезоната

 

 

Утревечер на Сител телевизија со почеток во 19:45 часот не пропуштајте го финалето на тековната сезона од хит серијата „Бурни времиња“. Бурата продолжува со нови и непредвидливи моменти веќе од септември.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За фановите на „Млади бунтовници“ и „Ангели“, доаѓа нова хит серија

Со големо задоволство и носталгија се сеќавате на времето поминато со вашите незаборавни “Млади бунтовници”? …

error: Содржината е заштитена!