Почетна / Серии / Мелроуз плејс | Оги во бегство од полицијата

Мелроуз плејс | Оги во бегство од полицијата

 

„МЕЛРОУЗ ПЛЕЈС“
петок по Дневник 2 на Сител

 

 

Во новата епизода од „Мелроуз плејс“ Дејвид скришум го зема својот помал брат Ноа и го води во забавен парк, но таму се случува незгода. Детективот повторно извршува истрага во зградата, но овој пат со докази кои го обвинуваат Оги за убиството на Сидни. Вајолет со неуспешен обид да го уценува татко му на Дејвид, на крајот таа сепак ќе мора да ја избрише снимката од нивниот сексуален однос.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој и зошто ја крие серијата „Црвениот поет“ од очите на јавноста?

Алфа телевизија прашува – Се држи ли оваа серија во бункер за да не ја …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!