Почетна / Забава / И оваа сабота сме во „Скопје Кафе“, што не очекува таму?

И оваа сабота сме во „Скопје Кафе“, што не очекува таму?

 

Скопје кафе и менаџерскиот тим продолжува во исто темпо, со урбаните и тематски забави секоја сабота.

 

 

За оваа сабота се спрема забава за сите оние на кои им е потребен преглед, за сите оние кои се “настинати” и им е потребна помош исклучиво од неодоливи медицински сестри кои “ќе ги лечат” со прекумерни алкохолни дози и инекции исклучиво на Еристоф!

За музиката и музичкиот репертоар ќе бидат задолжени главните доктори на вечерта, DJ Babura Junior & DJ Shero Master M, кои секогаш лекуваат исклучиво со прекумерна доза на добра музика од жанрот на хаус, латино & мак хитови!

Бидете дел од несекојдневните забави во срцето на градот.

За Резервации и повеќе информации на Фејсбук

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!