Почетна / МК Сцена / Елена Ристеска го очекува првото дете?

Елена Ристеска го очекува првото дете?

 

Елена Ристеска – Ивановска и нејзиниот сопруг Бојан Ивановски го очекуваат своето прво бебе, јавува весникот Вечер. Ова е веста која деновиве кружи низ чаршијата, иако мислењата на оваа тема се поделени – едни велат дека пејачката е бремена, но ја крие бременоста како змија нозе, додека пак нејзините блиски пријатели го тврдат спротивното.

„Не е бремена. Можеби ставила некој килограм повеќе, но сигурно не очекува принова. Елена и Бојан немаат план набрзо да го прошират семејството“, велат блиските пријатели на пејачката.

 

 

Ристеска е недостапна за каков било коментар, па затоа нејзината наводна бременост сега-засега останува мистерија. А кој е во право пријателите или трачарите ќе дознаеме наскоро оти мешето не може да се скрие, пишува Вечер.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Откажан „Мозаик“, парите за карти може да ги рефундирате

Организаторот на МОЗАИК фестивал заедно со артистите на настанот одлучи да го одложи концертот во …

error: Содржината е заштитена!