Почетна / МК Сцена / Гратиси за концертот на Жељко Јоксимовиќ!

Гратиси за концертот на Жељко Јоксимовиќ!

 

Екипата на ТВ Пакет успеа да обезбеди гратис влезници за концертите во Охрид и Дојран на единствениот Жељко Јоксимовиќ.


Двајца ќе добијат по две карти за концертот во Охрид, и двајца исто по две карти за концертот во Дојран… Како до гратис влезница? Продолжи да читаш…

1. Влези на фејсбук страницата Zeljko Joksimovic – Ohrid 3 avgust 2013.

2. Пронајди ја објавата “Сподели и освој гратис влезница“ и сподели ја на твојот времеплов.

3. Во коментар напиши за која локација сакаш да добиеш гратис влезница (Дојран или Охрид).

По случаен избор ќе се изберат двајца кои напишале дека сакаат да добијат гратис влезница за концертот на Жељко Јоксимовиќ во Дојран, и двајца кои сакаат гратис влезници за концертот во Охрид.

ТВ Пакет јавно ќе ги објави добитниците на гратис влезници и преку приватна порака на Фејсбук ќе ги извести за локацијата каде што ќе можат да ги подигнат добиените гратис влезници.

Среќно!

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ајана од Урбан Рекордс со видео спот за новата песна „Топ на листа“

По “Не ме моли”, доаѓа втората песна на Ајана. За стајлингот на синооката пејачка се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!