Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Владо го касна медуза, девојките во солзи!

Владо го касна медуза, девојките во солзи!

За време на снимањето на “Survivor” српскиот манекен Владимир Вуксановиќ бил нападнат од медуза, брзата лекарска интервенција му го спасила животот.

 

 

Неименуваниот извор открива дека Владо ронел солзи од што болката била толку силна.

“Раката му беше црвена и почна да отекува. Настана голема паника. Лицето му беше искривено од болка, плачеше. Останатите натпреварувачи му помогнаа да излезе од морето. Беше смртно преплашен. Девојките почнаа да плачат од страв за неговиот живот. Сепак се заврши добро, за среќа го спаси брзата лекарска интервенција која му даде противотров.”

“Со цел да закрепне, тој отсуствуваше три дена од снимањето на шоуто”, додаде изворот.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!