Почетна / Забава / ВИДЕО: Црногорски пејач фатен во секс на плажа

ВИДЕО: Црногорски пејач фатен во секс на плажа

Секс на плажа на црногорското приморје

 

 

Ова лето, екипата на српската емисија “Папарацо лов” го фати црногорскиот пејач Дино Бонештај како води љубов на плажа со својата девојка. 26 годишниот пејач очигледно се наоѓа на некоја пуста плажа без луѓе, штом заедно со неговата девојка, разменуваат нежности и водат љубов. Пејачот е познат по турбо фолк песната од пред неколку години “Свако вече црно мече”, но од тогаш па наваму ниедна песна ниту учество во реално шоу не го прославила повеќе како оваа видео снимка. Во продолжение, погледнете го прилогот од ТВ емисијата.

 

 

Се поставува прашањето дали ова е воопшто папарацо снимка или се работи за наместена работа од пејачот и телевизијата.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!