Почетна / Забава / ВИДЕО | Пијана и расчепена лежи на улица

ВИДЕО | Пијана и расчепена лежи на улица

 

 

Замислете ваков момент. Од вашиот омилен клуб излегувате дури во утринските часови, бидејќи вечерта сте ја поминале лудо и незаборавно, а за да поминете така потребно е да испиете и некоја чашка повеќе. Останатите од друштвото ве напуштиле, очигледно затоа што и тие кутрите не знаат каде им е главата. Што може да ви се случи во таков момент оставаме да погледнете во видеото што го објави Денешен.

 

Замислете ваков момент. Од вашиот омилен клуб излегувате дури во утринските часови, бидејќи вечерта сте ја поминале лудо и незаборавно, а за да поминете така потребно е да испиете и некоја чашка повеќе. Останатите од друштвото ве напуштиле, очигледно затоа што и тие кутрите не знаат каде им е главата. Што може да ви се случи во таков момент оставаме да погледнете во видеото што го објави Денешен.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!