Почетна / Телевизија / Видео | Нова дигитална опрема во МРТ

Видео | Нова дигитална опрема во МРТ

 

Македонската телевизија по долга стагнација и еден тежок период се враќа на вистинскиот пат кон вредностите кои некогаш беа репер и урнек за работа и мотивација. 

 

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува мониторингот на медиумското известување за изборите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги од утре започнува со мониторинг на изборното медиумско …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!