Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | На чекор до финалето, пукна „тиквата“ меѓу Тина и Дарко

Видео | На чекор до финалето, пукна „тиквата“ меѓу Тина и Дарко

 

Лажго еден! Јас ли не сум паметна? – Тина бурно реагираше

 

На чекор до самото финале, пукна тиквата меѓу Дарко и Тина. Имено, во исповедалницата на прашањето од Големиот брат “Дали Тина е паметна девојка”, нашиот Дарко одговори дека не е. Откако дозна за тоа, Тина збесна и стана агресивна. Почна да го навредува Дарко и му истури чаша со вино. Станарите полека, но сигурно „пукаат“ под притисокот и го покажуваат своето вистинско лице.

 

 

Дали Тина е паметна или не, проценете сами. Она што вие треба да го направите е да го подржите нашиот учесник Дарко до големата победа во шоуто. За Дарко да победи, гласате така што испраќате СМС порака со текст : VB 6 на 149 399.

Во продолжение, видеото од реакцијата на Тина :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дарко е номиниран, за да остане во куќата гласаме со СМС: VB 6 на 149 399

  Заради искреноста и храброста, Дарко се здоби со номинација   Во петочното исфрлување од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!