Почетна / Забава / Евровизија / Видео | На само чекор до „Евровизија“

Видео | На само чекор до „Евровизија“


На само чекор до најгледаното музичко шоу „Избор за песна на Евровизија 2014“, годинава Малме ги пречекува 39-те земји учеснички на 58-то издание на најгледаниот музички фестивал.

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина и Елена : Ти си нашиот победник, Тамара, те сакаме!

Не стивнуваат реакциите на македонската политичка и естрадна сцена по вчерашниот маестрален настап на Тамара …

error: Содржината е заштитена!