Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Малку и беше Урош. па ја јавна и Синди!

Видео | Малку и беше Урош. па ја јавна и Синди!

 

После сексуалното општење уште првата вечер со каскадерот Урош, Ава ја искористи можноста да и се фрли и на Синди. Додека Синди топлес лежеше на двоседот во куќата на Големиот брат, Ава се понуди да ја измасира. На почетокот тоа навистина изгледаше како масажа ама подоцна, Ава самоиницијативнио реши да ја „јавне“ Синди, а и да помеша малку со задникот. Оваа можност не ја пропуштија камерите на Големиот брат па направија фокус на задникот на хрватската старлета. Видеото во продолжение.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!