Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Дали Васиќи тверкуваат подобро од Елена Ристеска?

Видео | Дали Васиќи тверкуваат подобро од Елена Ристеска?

 

Луда журка во исповедалницата на Големиот брат

 

 

Познатата ромска фамилија Васиќи, учесници во реалното шоу “Големиот брат” се едни од најголемите фаворити на шоуто и најголемите забавувачи на публиката. Последниве денови, се случи вистинска журка во исповедалницата на Големиот брат. Мика, Гиба и мајката Рада играа и тверкуваа пред Големиот брат, а дали тверкуваат подобро од Елена Ристеска која воодушеви во “Твоето лице звучи познато”, проценете сами :

 

 

Во ова видео, Мика и Гиба ја учат мајка им како да меша со колковите.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!