Почетна / Забава / Без градник, цупка ли цупка во детска емисија!

Без градник, цупка ли цупка во детска емисија!

 

Младата руска пејачка им дава „одличен“ пример на децата околу неа. На видеото подолу ја гледате Ангина, што ја изведува својата песна во една детска емисија. Пејачката не носи градник, промовира неверојатно чуден костим, и прави потези несоодветни за публиката околу неа.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!