На чекор од големото финале, следуваат уште две нови премиерни изданија од шоуто на ветераните - овој петок (9 јуни) и оваа недела (11 јуни) ексклузивно на Сител

nnk6620232

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концертот на Парни Ваљак во СЦ Јане Сандански презакажан за ноември

Поради одредени реновации кои салата СЦ Јане Сандански ќе ги преземе започнувајќи од 10ти мај, …

error: Содржината е заштитена!