Почетна / Филм / Како изгледа денес девојчето од „The Ring“

Како изгледа денес девојчето од „The Ring“

Како изгледа денес малото девојче од „The Ring“

 

 

Девеј Елизабет Чејс е 22 годишна актерка која на филмските гледачи им е позната по улогата во хорор филмот „The Ring“ како Самара Морган. Филмот беше снимен во 2002. година и стана вистински хит насекаде околу светот, а малото и мрачно девојче што некогаш беше поим за страв, денеска зрачи од убавина. Низ фотографиите погледнете како сега изгледа таа.

За оние што сакаат да знаат повеќе, оваа девојка имаше улоги и во многу други филмски и телевизиски проекти меѓукои: „Лило и Стич“, „Волшебнички“, „Вештерката Сабрина“, „Ургентен центар“, „Да, драга“, „Оливер Бин“, „ЦСИ“ и многу други.

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | МТВ 1 со светска ТВ премиера на „Врба“ на Милчо Манчевски

Премиерно светско телевизиско прикажување на МТВ1 – „ВРБА“ на Милчо Манчевски. Три приказни, три мајки, …

error: Содржината е заштитена!