Почетна / Забава / ‘Rolling stage’ за прв пат во Македонија на концертот на Ерос

‘Rolling stage’ за прв пат во Македонија на концертот на Ерос

Како што се наближува денот, Авалон продукција на своите фанови им открива каков спектакл ќе гледаат во понеделник во А1 арената, на концертот на италијанскиот шармер Eros Ramazzotti.

Eros доаѓа со комплетно сопствена продукција, а на сцената ќе бидат поставени огромен број на светла, ласери, видеобимови. За прв пат во Скопје ќе се поставува и rolling stage кој заедно со совршениот звук ќе придонесат за да имаме комплетно аудиовизуелно доживување!

Преостанатите билети можете да ги набавите во Avalon ticket shop, Скопје сити мол, цвеќарница Розе- Веро 2, продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на avalon.mk!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Најновиот спот за „Молитва“ на Шерифовиќ го потресе светот

Промовирано е потресно видео на Марија Шерифовиќ за познатата „Молитва“, во кое преовладуваат кадрите од …

error: Содржината е заштитена!