Премиерата е секоја сабота во 21 часот на МТМ телевизија, а репризата во недела во 17 часот, понеделник во 23 часот, вторник во 17.40 часот и среда во 13.30 часот

kinopoisk.ru

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Промоција на „222 антиупатства за лична употреба“ од Прокопиев

В четврток (14.10.2021), со почеток од 19 часот, во културниот центар и кафе-книжарница „Везилка” во …

error: Содржината е заштитена!