Почетна / Телевизија / Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Денес (29. април) во Вестите во 18 часот на Канал 5 гледајте ексклузивно интервју со Владимир Кличко, водач на силите за територијалните одбранбени единици на Украина.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Canal+ откупи 70% од светската медиа групација SPI International

 Долгоочекуваната интеграција на SPI INTERNATIONAL во рамките на CANAL+ Group  конечно е завршена. Од SPI …

error: Содржината е заштитена!