Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Фото | Александра Накова пиштол гола

Фото | Александра Накова пиштол гола

Па зарем само српските старлети ќе полнат насловни страници? Дојде време и наша Александра Накова повторно да ја видиме во провокативно издание. Секси, но сепак со стил и со поставена граница до каде да се оди, за разлика од нејзините балкански „колешки“.

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ава Карабатиќ заврши во лудница!

Ава Карабатиќ минатиот петок заврши во психијатриска болница!     Иако многумина помислија дека се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!