Почетна / Забава / Убиствата на Агилера најгледани на „Јутјуб“

Убиствата на Агилера најгледани на „Јутјуб“

 

Пејачката со фасцинантен глас, Кристина Агилера го промовираше својот нов видео запис за песната Your Body. Дивата во спотот е претставена како неодолива девојка што се ослободува од своите момци по кратката авантура со нив. Многумина сметаат дека она што Агилера го прави во спотот е слатко и секси, но хејтерите не се воздржаа ни овој пат, за нив овој спот е морбиден, иако во него нема ниту една насилна сцена.

 

Пејачката со фасцинантен глас, Кристина Агилера го промовираше својот нов видео запис за песната Your Body. Дивата во спотот е претставена како неодолива девојка што се ослободува од своите момци по кратката авантура со нив. Многумина сметаат дека она што Агилера го прави во спотот е секси, но хејтерите не се воздржаа ни овој пат, за нив спотот е морбиден, иако во него нема ниту една насилна сцена.

 

 

 

Плетенчињата и црвените прамени на русата коса, кои порано се сметаа за заштитен знак на Кристина Агилера, повторно се дел од неа. Враќањето на провокативната и по малку валкана Агилера ги одушеви сите. Спотот за неполни три дена оствари 3.000.000 прегледи на „Јутјуб“.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!