Почетна / МК Сцена / Тамара со трогателен статус : Другар мој најсакан, ми го скрши срцето

Тамара со трогателен статус : Другар мој најсакан, ми го скрши срцето

Тамара со неверување за смртта на нејзиниот колега

Неверување во естрадните кругови по смртта на Влатко Илиевски. Прераната смрт на младиот рок пејач ги изненади сите негови најблиски роднини, пријатели и колеги. Тамар Тодевска е една од првите која објави трогателен статус по шокантната вест. Тамара важеше за една од неговите најблиски пријатели од естрадата.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тој е секогаш со неа „high“ – погледнете го новиот спот на Иво

Иван Атанасов – Иво е најмладиот ексклузивец на Урбан Рекордс, момчето за кого прв пат …

error: Содржината е заштитена!