Почетна / МК Сцена / Тамара со трогателен статус : Другар мој најсакан, ми го скрши срцето

Тамара со трогателен статус : Другар мој најсакан, ми го скрши срцето

Тамара со неверување за смртта на нејзиниот колега

Неверување во естрадните кругови по смртта на Влатко Илиевски. Прераната смрт на младиот рок пејач ги изненади сите негови најблиски роднини, пријатели и колеги. Тамар Тодевска е една од првите која објави трогателен статус по шокантната вест. Тамара важеше за една од неговите најблиски пријатели од естрадата.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова подготвува спот за новата песна од „Макфест“

Пепа Димитрова објави фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот. Се работи за видео запис …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!