Почетна / Телевизија / Сител и нивните трикови

Сител и нивните трикови

 

 

Уште еден трик од страна на Сител! Новата турска серија “Под сенката на врбите” што до пред неколку часа беше најавувана со “наскоро”, тие ја стартуваа изненадно веднаш по новата епизода од “Љубов и казна”. Доколку се прашувавте зошто вашата омилена серија се емитуваше и во сабота, тука се крие одговорот, новата епизода од “Љубов и казна” веројатно имаше за задача да ги собере илјадниците гледачи и во сабота за да тие истите потоа без проблем ја исконзумираат и новата сапуница. Редовната епизода од “Солзи на есента” што требаше да ја гледате во сабота, ќе биде емитувана во недела.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмска шема на Телма за период од 30.01.2021 до 05.02.2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 30.01 2021 – 05.02 2021 САБОТА  30.01.2021 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!