Почетна / Забава / Ремиксот на Тод Хејз на музички натпревар, да го поддржиме!

Ремиксот на Тод Хејз на музички натпревар, да го поддржиме!

 

Македонскиот диџеј Ненад Тодоровски – Тод Хејз изработи ремикс кој ќе учествува на натпревар оранизиран од Borgeous. Да ги поддржиме нашите музичари, кликаме, лајкаме и му посакуваме среќа, а во меѓувреме уживаме во квалитетното музичко парче, клик тука.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!